ul. Narutowicza 13, 98-300 Wieluń 43 843-43-34 mzw@poczta.onet.pl

DWÓR W OŻAROWIE

Spis podstron

Informacje bieżące

Zapraszamy na najbliższy koncert kameralny w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. W niedzielę 24 września o godz. 17.00 wystąpi dla nas duet fortepianowy Książek Piano Duo, w skład którego wchodzą Agnieszka Zahaczewska-Książek i Krzysztof Książek.

Spektakl tym bardziej wyjątkowy, że dedykowany pamięci Bohdana Pilarskiego, muzykologa, posła oraz przede wszystkim wielkiego krzewiciela kultury muzycznej na Ziemi Wieluńskiej.

Ponad 70 uczestników zaprezentowało motocykle i samochody (osobowe, pożarnicze, militarne, ciężarowe) podczas Wieluńskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Zarówno w Wieluniu jak i Ożarowie chęć obejrzenia pięknych, odrestaurowanych pojazdów przyciągnęła ogromną publiczność, zatem dziękujemy pasjonatom motoryzacji za przybycie i mamy nadzieję, że to nie ostatnia ich wizyta w naszym mieście.

W Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie oddziale Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu odbyło się spotkanie dyplomatyczne ambasadorów państw regionu Azji i Pacyfiku. Zagraniczni goście przybyli na zaproszenie Marcina Przydacza, Sekretarza Stanu, Szefa Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP.

Skip to content