ul. Narutowicza 13, 98-300 Wieluń 43 843-43-34 mzw@poczta.onet.pl

Konkurs „Moje drzewo genealogiczne”

W dniu 6 marca 2018 r. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej rozstrzygnięto konkurs „Moje drzewo genealogiczne”. W tegorocznej XI edycji udział wzięło 64 uczniów z 18 szkół. Komisja nagrodziła i wyróżniła 9 gimnazjalistów i 18 uczniów klas szkół podstawowych.

Wystawę prac pokonkursowych można oglądać do 29 marca w Wieluniu a od 9 kwietnia w oficynie Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie (tylko nagrodzone i wyróżnione prace).

Wyniki konkursu:

W kategorii uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych

I MIEJSCE

  • Marceli Opałka ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu;

    II MIEJSCE
  • Filip Sztendel ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach,
  • Kacper Sadowski ze Szkoły Podstawowej w Młynisku,
  • Eliza Duszyńska ze Szkoły Podstawowej w Młynisku;

    III MIEJSCE
  • Kinga Wilk ze Szkoły Podstawowej im. Jana Jarczaka w Gaszynie,
  • Marcel Woszczyk ze Szkoły Podstawowej w Łaszewie,
  • Joanna Strzelczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Okalewie,
  • Dominik Strzelczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Okalewie,
  • Antoni Grzeżółkowski ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudzie;

    WYRÓŻNIENIA
  • Patrycja Konieczna ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie,
  • Wiktoria Spychała ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach,
  • Julia Kluska ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach,
  • Maja Owczarek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach,
  • Zuzanna Wójcicka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach,
  • Anna Soforek z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Komornikach,
  • Bartosz Ciężki z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Ożarowie,
  • Kinga Świętczak ze Szkoły Podstawowej w Janowie,
  • Klaudia Piśniak ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie

    W kategorii uczniów klas gimnazjalnych

    I MIEJSCE
  • Sebastian Stępień ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie,
  • Daria Kędzia ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach ;

    II MIEJSCE
  • Kinga Kolanek z Publicznego Gimnazjum w Konopnicy

    III MIEJSCE
  • Julia Kłos z Publicznego Gimnazjum w Konopnicy,
  • Patrycja Brzozowska ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Izabela Graczyk ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Oliwia Gąsior ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie;

    WYRÓŻNIENIE
  • Magdalena Surma ze Szkoły Powszechnej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Aneta Prażmowska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Białej
Skip to content