ul. Narutowicza 13, 98-300 Wieluń 43 843-43-34 mzw@poczta.onet.pl

Konkurs „Moje drzewo genealogiczne” 2017

W poniedziałek 13 marca w Muzeum odbyło się ogłoszenie wyników konkursu „Moje drzewo genealogiczne”. Tegoroczna, jubile-uszowa – 10. edycja konkursu, skłoniła do udziału aż siedemdziesięcioro uczestników.

Tak jak w poprzednie lata, konkurs ten przeprowadzono w dwóch kategoriach. W kategorii szkół podstawowych udział wzięło 44 uczestników spośród 8 szkół, a w kategorii gimnazjów 26 uczniów z 4 placówek szkolnych. Ogłoszeniu wyników towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej, na której zaprezentowano wszystkie prace biorące udział w tegorocznym konkursie.

Wystawę będzie można oglądać w Muzeum w Wieluniu do 2 kwietnia br.

Wyniki tegorocznego konkursu:

Kategoria – szkoły podstawowe

MIEJSCE I

  • Zuzanna Kluska – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Mikołaj Perdaszek – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Patryk Jakubiszyn – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając

    MIEJSCE II
  • Marcin Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Szymon Juszczak – Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie;
    opiekun: Marek Mikulski
  • Marta Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa im. ks. Baltazara Pstrokońskiego w Burzeninie;
    opiekun: Anna Mikołajczyk

    MIEJSCE III
  • Roksana Cieśla – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Filip Jacaszek – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Fabian Marciniak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej;
    opiekun: Anna Wojtas
  • Przemysław Drobina – Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie;
    opiekun: Ewa Kula
  • Filip Sztendel – Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach;
    opiekun: Justyna Gabas

    WYRÓŻNIENIE
  • Paulina Parzyjagła – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Aleksandra Bąk – Szkoła Podstawowa w Mierzycach;
    opiekun: Renata Zając
  • Zuzanna Maciejewska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku;
    opiekun: Ewa Pompa
  • Krystian Dziwiński – Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku;
    opiekun: Renata Krawczyk
  • Matylda Dudek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej;
    opiekun: Anna Wojtas
  • Mateusz Antończyk – Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie;
    opiekun: Ewa Kula
  • Jakub Makowski – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu;
    opiekun: Urszula Urwanowicz


    Kategoria – gimnazja
    MIEJSCE I
  • Sebastian Stępień – Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie;
    opiekun: Renata Andrych

    MIEJSCE II
  • Weronika Mazurkiewicz – Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie;
    opiekun: Renata Andrych
  • Sergiusz Walkowiak – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osjakowie;
    opiekun: Małgorzata Biegańska
  • Klaudia Syguła – Publiczne Gimnazjum w Białej;
    opiekun: Lucyna Żurek
  • Weronika Dębska v Publiczne Gimnazjum w Białej;
    opiekun: Lucyna Żurek

    MIEJSCE III
  • Edyta Pawlak – Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie; opiekun: Renata Andrych
  • Antonina Sołtysiak – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu;
    opiekun: Grzegorz Kucharski
  • Alicja Zawadzka – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu;
    opiekun: Grzegorz Kucharski

    WYRÓŻNIENIE
  • Wiktoria Nowojewska – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu;
    opiekun: Grzegorz Kucharski
  • Roksana Mateusiak – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osjakowie;
    opiekun: Małgorzata Biegańska
  • Julia Wójcik – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu;
    opiekun: Grzegorz Kucharski
  • Karolina Paluch – Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie;
    opiekun: Tomasz Bartosik
  • Karol Wdówik – Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie;
    opiekun: Renata Andrych
Skip to content