Moja droga wg Zbigniewa Stępnia
W dniu 18 września 2020 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się spotkanie z podróżnikiem Zbigniewem Stępniem, który w tym roku podjął się pieszej wędrówki wzdłuż granic Polski. Moja droga, czyli hasło tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa było tematem ciekawej rozmowy. Gość opowiadał m.in. do czego służył mu kij, dlaczego tym razem wybrał namiot a nie wygodny nocleg pod dachem czy pandemia rzutowała na jego podróż i czy spotkania z ludźmi wciąż dawały mu dużo radości. Zbigniew Stępień ze względu na kontuzję nie dokończył swej wędrówki. Mimo to od 19 maja w ciągu 102 dni podróży przebył 2250 kilometrów.

ste-01 ste-02
ste-03 ste-04 ste-05 ste-06 ste-07 light box code videoby VisualLightBox.com v5.9