Nowe publikacje
W Muzeum Ziemi Wieluńskiej można nabyć dwie nowe publikacje "1 IX 1939 Wieluń. Pamięć i Przestroga" pod red. Marka Gogoli, Wojciecha Knagi, Magdaleny Kopańskiej i Jana Książka (cena 47 zł) oraz "Szpital w Wieluniu - jego dzieje i zniszczenie 1 września 1939 roku. Pierwsza zbrodnia II wojny światowej" autorstwa prof. Tadeusza Olejnika (cena w miękkiej okładce 30 zł, w twardej 35 zł).
W dniu 30 sierpnia podczas zakupu książek można było dodatkowo porozmawiać z autorami i redaktorami wspomnianych publikacji.

Klik... Muzeum Ziemi Wieluńskiej wydało dwie nowe publikacje, które tematycznie wiążą się z 1 września 1939 r. Pierwsza to książka prof. Tadeusza Olejnika "Szpital w Wieluniu - jego dzieje i zniszczenie 1 września 1939 roku. Pierwsza zbrodnia II wojny światowej", druga natomiast "1 IX 1939 Wieluń. Pamięć i przestroga" pod red. Marka Gogoli, Wojciecha Knagi, Magdaleny Kopańskiej i Jana Książka stanowi podsumowanie ubiegłorocznych uroczystości 80. rocznicy II wojny światowej. Zawiera m.in. część fotograficzną obchodów, jak również referaty z konferencji naukowej "Ludność cywilna i dramat wojny".