Promocja książki T. Olejnika "Historia - moja miłość"
W dniu 7 marca 2019 roku w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyła się promocja książki Tadeusza Olejnika pt. "Historia - moja miłość".
Publikacja, która liczy ponad 500 stron to zbiór artykułów naukowych autorstwa Profesora. Zostały one podzielone na trzy części: Vieluniana, Z dziejów Polskiego pożarnictwa i W kręgu regionalizmu.

W uroczystości udział wzięli m.in. Poseł na Sejm RP Paweł Rychlik, Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, Starosta Wieluński Marek Kieler, Sekretarz Miasta Magdalena Majkowska oraz Zastępca Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Łodzi Piotr Bierczyński.

Książka została wydana w ramach Wieluńskiej Biblioteki Regionalnej serii wydawniczej Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Można ją nabyć w muzeum w cenie 50 zł.