Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi jak mnie kochasz
W dniu 13 stycznia 2019 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się spektakl muzyczno-teatralny "Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi jak mnie kochasz" pod patronatem Burmistrz Wielunia Pawła Okrasy.

Była to poetycka opowieść o poszukiwaniu miłości i relacjach damsko-męskich. Na scenie zaprezentowali się aktor Dariusz Jakubowski (popularność przyniosły mu role w serialach "Ekstradycja", "Na dobre i na złe", "Wiedźmin"), sopranistka Katarzyna Thomas oraz pianista Piotr Szafraniec.

Mistrzowska interpretacja dzieł m.in. Williama Szekspira, Zygmunta Krasińskiego czy Wisławy Szymborskiej spotkała się z gorącym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności.

01 02 03 04 05 06 07 light box code videoby VisualLightBox.com v5.9