Wydarzenia


Konkurs "Moje drzewo genealogiczne"
W dniu 6 marca 2018 r. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej rozstrzygnięto konkurs "Moje drzewo genealogiczne". W tegorocznej XI edycji udział wzięło 64 uczniów z 18 szkół. Komisja nagrodziła i wyróżniła 9 gimnazjalistów i 18 uczniów klas szkół podstawowych.

Wystawę prac pokonkursowych można oglądać do 29 marca w Wieluniu a od 9 kwietnia w oficynie Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie (tylko nagrodzone i wyróżnione prace).

Wyniki konkursu:

W kategorii uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych

I MIEJSCE
  • Marceli Opałka ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu;

    II MIEJSCE
  • Filip Sztendel ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach,
  • Kacper Sadowski ze Szkoły Podstawowej w Młynisku,
  • Eliza Duszyńska ze Szkoły Podstawowej w Młynisku;

    III MIEJSCE
  • Kinga Wilk ze Szkoły Podstawowej im. Jana Jarczaka w Gaszynie,
  • Marcel Woszczyk ze Szkoły Podstawowej w Łaszewie,
  • Joanna Strzelczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Okalewie,
  • Dominik Strzelczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Okalewie,
  • Antoni Grzeżółkowski ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudzie;

    WYRÓŻNIENIA
  • Patrycja Konieczna ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie,
  • Wiktoria Spychała ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach,
  • Julia Kluska ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach,
  • Maja Owczarek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach,
  • Zuzanna Wójcicka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach,
  • Anna Soforek z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Komornikach,
  • Bartosz Ciężki z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Ożarowie,
  • Kinga Świętczak ze Szkoły Podstawowej w Janowie,
  • Klaudia Piśniak ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie

    W kategorii uczniów klas gimnazjalnych

    I MIEJSCE
  • Sebastian Stępień ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie,
  • Daria Kędzia ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach ;

    II MIEJSCE
  • Kinga Kolanek z Publicznego Gimnazjum w Konopnicy

    III MIEJSCE
  • Julia Kłos z Publicznego Gimnazjum w Konopnicy,
  • Patrycja Brzozowska ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Izabela Graczyk ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Oliwia Gąsior ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie;

    WYRÓŻNIENIE
  • Magdalena Surma ze Szkoły Powszechnej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie,
  • Aneta Prażmowska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Białej

    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9




  • :: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

    Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
    Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.