Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
1 marca w Wieluniu odbyły się uroczystości upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. W Muzeum Ziemi Wieluńskiej wykład o Konspiracyjnym Wojsku Polskim wygłosił dr Tomasz Toborek z łódzkiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. W części artystycznej zaprezentowali się harcerze 5. Wieluńskiego Szczepu Harcerskiego "Piątka" oraz 4. Wieluńskiej Drużyny Harcerskiej "Watra".

Po spotkaniu w muzeum odbyła się msza św. w kościele Bożego Ciała, po niej złożono kwiaty pod pomnikiem Witolda Pileckiego oraz Żołnierzy Wyklętych na wieluńskim cmentarzu.