Koncert noworoczny Piosenki z dawnych lat
7 stycznia 2018 roku w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat".

Z repertuarem znanym m.in. z filmów i musicali wystąpiła Joanna Aleksandrowicz, aktorka i wokalistka, której towarzyszyli: Tomasz Cyranowicz (bas), Patryk Sowała (perkusja), Szymon Szyszka (piano).

Licznie zgromadzona publiczność usłyszała m.in. takie przeboje jak: Odkryjemy miłość nie znaną, Vabank, Walc z Ziemi Obiecanej czy utwór Szyba z musicalu "Metro".

01 02 03 04 05 06 07 08 09 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9