Promocja książki "Sekrety Wielunia, Praszki i Wieruszowa"
autorststwa Magdaleny Kopańskiej.
W środę, 22 listopada 2017, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyła się promocja książki "Sekrety Wielunia, Praszki i Wieruszowa" autorstwa Magdaleny Kopańskiej, która na co dzień jest pracownikiem MZW. Publikacja składa się z 40 rozdziałów - opowieści o miejscach, ludziach i wydarzeniach dawnego powiatu wieluńskiego. W książce znalazło się także ponad 150 fotografii.

Podczas spotkania autorka przybliżyła zebranym kilka ciekawych historii, jakie znalazły się w książce. Opowiedziała także o tym, w jaki sposób zbierała materiały do publikacji i czy łatwo było wytropić jakiś "sekret". Książka napisana została łatwym i przystępnym językiem, jej fragmenty zaprezentował Gabriel Wyględacz, prezes Radia Ziemi Wieluńskiej.

Publikacja ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Księży Młyn. Można ją nabyć w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9