Wieża widokowa
Wieża widokowa na terenie parku przy Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie już otwarta dla zwiedzających. Oficjalnie została udostępniona we wtorek, 13 czerwca 2017.

Wieża została wybudowana na początku XX wieku, kiedy majątek w Ożarowie należał do niemieckiej rodziny Mesków. 8-metrowa budowla służyła do obserwacji dóbr ziemskich położonych w okolicach dworu.

W ubiegłym roku obiekt został wyposażony w schody i barierkę na najwyższej kondygnacji i tym samym przystosowany do użytku. Zwiedzanie wieży możliwe jest w godzinach pracy Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie.