Edukacja
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu
"Moje drzewo genealogiczne"
W dniu 5 maja 2020 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Moje drzewo genealogiczne".

Bartosz Wróbel (klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach) i Agnieszka Musiał (klasa VIII 1, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich) zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Dyplomy oraz nagrody w postaci słuchawek bezprzewodowych odebrali z rąk dyrektora MZW Jana Książka.

Na tegoroczną, XIII edycję konkursu wpłynęło 58 prac. Jury oceniało je pod względem ilości i czytelności zawartych w nich informacji, pomysłowości, strony plastycznej i estetycznej. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną osoby, które zajęły miejsca II i III oraz zostały wyróżnione, zapraszamy indywidualnie do muzeum po odbiór nagród i dyplomów.

Zobacz też tutaj...
:: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.