Informacje podstawowe

 
Aktualności


Zobacz większe...


  W dniu 13 marca 2019 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Moje drzewo genealogiczne”, na który dostarczono 92 prace z 15 szkół. Jury w składzie: Jan Książek, Jarosław Eichstaedt i Marek Gogola oceniali prace pod kątem ilości i czytelności...

Zobacz więcej...  W dniu 7 marca 2019 roku w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyła się promocja książki Tadeusza Olejnika pt. "Historia - moja miłość". Publikacja, która liczy ponad 500 stron to zbiór artykułów naukowych autorstwa Profesora. Zostały one podzielone na trzy części: Vieluniana, Z dziejów Polskiego pożarnictwa i W kręgu regionalizmu.

Zobacz więcej...  W dniu 13 stycznia 2019 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się spektakl muzyczno-teatralny "Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi jak mnie kochasz" pod patronatem Burmistrz Wielunia Pawła Okrasy.

Zobacz więcej...100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
 

:: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.