Informacje podstawowe
Aktualności

Zobacz więcej...  Owacją na stojąco zakończył się koncert wybitnego polskiego pianisty Rafała Blechacza, który wraz z wiolonczelistką Barbarą Oblizajek wystąpił w sobotę, 8 lipca 2017 roku w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. Zgromadzeni mogli usłyszeć m.in. Nokturn fis-moll, Poloneza A-dur i Marsz Żałobny Fryderyka Chopina oraz Sonatę e-moll Johannesa Brahmsa na fortepian i wiolonczelę.

Zobacz więcej...  W poniedziałek, 10 lipca 2017 roku odbyła się gra uliczna Średniowieczny Wieluń nawiązująca do najstarszych dziejów naszego miasta.

Zobacz więcej...

W niedzielę 25 czerwca 2017 r. w muzeum otwarto wystawę czasową "Pojazdy II wojny światowej oraz auta PRL-u w miniaturze ze zbiorów Rafała Łabaza".

Zobacz więcej!  Wieża widokowa na terenie parku przy Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie już otwarta dla zwiedzających. Oficjalnie została udostępniona we wtorek, 13 czerwca 2017. Wieża została wybudowana na początku XX wieku, kiedy majątek w Ożarowie należał do niemieckiej rodziny Mesków.

Zobacz więcej...
:: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.