informacje

Informacje bieżące


 
Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie we współpracy z Filharmonią Częstochowską od wielu lat organizuje pedagogiczny cykl audycji muzycznych.

Odbywają się one w sali kominkowej dworku w Ożarowie cyklicznie raz w miesiącu, od października do maja. Przeznaczone są dla najmłodszych melomanów, przedszkolaków i dzieci szkół podstawowych. Są doskonałą formą edukacji mającą na celu budzenie wrażliwości muzycznej i otwarcie na muzykę poważną. Dzieci zapoznają się z instrumentami, ich budową, dźwiękami i terminami muzycznymi.

 • 12 grudnia 2018 roku
  odbędzie się audycja muzyczna pt.
  "Betlejemskiej gwiazdy blask " dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych w godzinach: 9.00 - 9.50, 10.00 - 10.50; 11.00 - 11.50.

  W audycji utwory nawiązujące do obchodów Bożego Narodzenia - kolędy i pastorałki śpiewane w różnych zakątkach świata. •   Trzy audycje muzyczne pt. "W narodowym tonie" dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych odbyły się w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

  Zobacz więcej...    Spektakl muzyczno-teatralny Fryderyk Chopin Homo Artifex odbył się w sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej, w dniu 28 października 2018 roku, o godzinie 17.00.

  Zobacz więcej...    Trzy audycje muzyczne pt. "Bajeczki z muzycznej biblioteczki" dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych odbyły się w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie 17 października br.

  Zobacz więcej...  Dwór i wiatrak
  do góry

  Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
  Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać.
  Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.