informacje

Informacje bieżące


 
Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie we współpracy z Filharmonią Częstochowską od wielu lat organizuje pedagogiczny cykl audycji muzycznych.

Odbywają się one w sali kominkowej dworku w Ożarowie cyklicznie raz w miesiącu, od października do maja.
Przeznaczone są dla najmłodszych melomanów, przedszkolaków i dzieci szkół podstawowych. Są doskonałą formą edukacji mającą na celu budzenie wrażliwości muzycznej i otwarcie na muzykę poważną. Dzieci zapoznają się z instrumentami, ich budową, dźwiękami i terminami muzycznymi.

 • 17 października 2018 roku
  odbędzie się audycja muzyczna pt.
  "Bajeczki z muzycznej biblioteczki"
  dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych w godzinach: 9.00 - 9.50, 10.00 - 10.50; 11.00 - 11.50.
  Muzyka, podobnie jak malarstwo czy literatura, maluje w naszej wyobraźni obrazy. Jakimi środkami się posługuje? •   16 września 2018 roku, o godzinie 17.00 odbył się Spektakl słowno-muzyczny pt. RADOŚĆ NIEPODLEGŁOŚCI
    W dniu 16 września 2018 r. w budynku oficyny przy Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt: "Magia winylowej płyty".  Dwór i wiatrak
  do góry

  Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
  Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać.
  Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.